“Ta futi dhe Nita dhe Dea”, Arbër Hajdari ja plas në fytyrë Shpatit!
S'e Kam me Ty • 16:59 18/03/2023
Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i Mediaset – tre emra të njohur të radios & TV në Shqipëri vijnë me një program ku komentohen perlat nga programet që njihni dhe nuk i njihni, që i keni parë ose me shumë gjasa jo, xhanëm me kaq sa janë kjo është e pamundur… Jonida Aliçkolli Elios Shuli Lei Kraja DJ Ankloe
Bie në dashuri me kunatin, gruaja kërkon ndihmë nga TAR!
S'e Kam me Ty 20:51 22/09/2023
Demaskohen shoferët më problematik!
S'e Kam me Ty 20:48 22/09/2023
Spartak Ngjela ka diçka për t’i thënë Encës!
S'e Kam me Ty 20:47 22/09/2023
Sekreti i BB VIP: “Lidhja” drejt fitores!
S'e Kam me Ty 20:46 22/09/2023
Lei Kraja “lë në rrugë” Irini Qirjakon!
S'e Kam me Ty 20:45 22/09/2023
Kush do e fitojë “Dancing With The Stars 2”?
S'e Kam me Ty 20:08 22/09/2023
Rëndësia e njeriut dallon nga zerot në bankë!
S'e Kam me Ty 20:00 28/07/2023