Celebrities Gossip Showbiz

“Të futet e të mbrojë të dashurën…”, çfarë ndodhi që banorët zhgënjehen nga Romeo?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Heidi dhe Meriton kanë patur mbrëmë një debat me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Romeos, i cili i ka thënë Meritonit se ‘e ka mërzitur shumë’ duke qenë se e konsideron shok. Nga ana tjetër, banorët mendojnë se Romeo duhej të mbronte të dashurën e tij. Juli shprehet se mes shokut dhe gruas, zgjidhet gruaja.

Juli: Gabimin e bën ai (Romeo)

Egla: Të futet e të mbrojë të dashurën, se këta merren vesh me njëri-tjetrin apo jo? Janë shokë. T’i thotë ‘çuno je duke e tepruar, mbaj vendin, hajt shnet se po i flet gruas time’.

Juli: Ai ka bërë gabim që në fillim, që kur nuk zgjodhi dot. Aty e ka bërë gabimin

Egla: Po ça janë këto, ia lejojnë njëri-tjetrit po ik

Juli: Ja thashë që pas asaj, sapo doli në publicitet, i thashë ‘e bëre gabim plak’. Mes shokut dhe gruas, zgjidh gruan

Françeska: Unë nuk mendoj se Romeo nuk do të futet, por nuk do të duket sikur po i merr gjënë asaj dhe e lë të përballet vetë

Egla: Ça i tha? Se dëgjova Bacin që i tha ‘nuk futem në krevatet e tjerëve’.

Juli: I tha ‘o bionde’ dhe ‘unë prej Romeos dhe nuk jam Graciano se e kam në gojë me të thënë një gjë’