Celebrities Gossip Showbiz

“Të pestë ne jemi…”, partnerja e një prej finalistëve të “BBV3” e ftuar në “Cherry on Top”!

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e nesërme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar. Ndër të ftuarit do të jetë edhe bashkëshorja e një prej finalistëve të “BBV3”, Jul Deda. Gjatë promos së episodit të nesërm, bashkëshortja e tij shprehet:

Të paktën ne të pestë jemi në të njëjtin hall…

“Cherry On Top” një puntatë speciale që nuk duhet humbur! Nesër ora 21:00 me Bora Zemanin!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)