Aktualitet

Të shtëna me armë në Maminas? Policia mbërrin në vendngjarje!

Komisariati i Policisë ka marrë një telefonatë se në Maminas një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Menjëherë shërbimet e policisë kanë shkuar në adresën e dhënë, kane kontrolluar zonën dhe vijojnë kontrollin. Deri më tani nuk është konstatuar gjë, e as gëzhoja nuk janë gjetur.

Vijon…