Toni Gogu: “Midis Luizit të sotëm e atij të ‘Etheve’, unë zgjedh Luizin me ethe!
Ndryshe • 18:30 01/02/2023
I ftuar në ‘Ndryshe’ ishte Toni Gogu, ish- pastor, ish Prefekt i Tiranës. ish- zv Ministër i Drejtësisë dhe aktualisht anëtar e deputet i Partisë Socialiste. Në një intervistë si nuk e keni parë më parë, z. Gogu na rrëfen shumë gjëra që nuk i dinim rreth politikës brenda PS dhe jo vetëm. Adi Pojana Salsano Rapi Dj Vini Toni Gogu
“Yjet Shqiptarë të Diasporës”/ Ilir Shaqiri flet për rikthimin me programin e ri në Top Channel!
Ndryshe 17:22 29/05/2024
Ilir Shaqiri: “Me Eglën do isha masakruar, nuk luftohet për një çmim deri në palcë”!
Ndryshe 17:18 29/05/2024
Nga admirimi për Grida Dumën tek projektet e reja, Ilir Shaqiri zbulon gjithçka!
Ndryshe 17:16 29/05/2024
Ilir Shaqiri: “Televizioni shqiptar ka llum dhe kualitet”!
Ndryshe 17:14 29/05/2024
“Kam 278 thika, heq sklepat me thikë”, telefonuesi shokon moderatorët!
Ndryshe 17:11 29/05/2024
Parashikues Tuku: “Shqipëria fiton Europianin”!
Ndryshe 17:10 29/05/2024
Gjithçka pa nivel që nuk e dinit për Irgen Çelën!
Ndryshe 19:34 22/05/2024