Celebrities Showbiz

Urimi special nga Besa Kokëdhima për Top Albania Radio!

Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” vijon me urimet e ngrohta të artistëve më të dashur dhe më në zë të momentit. Një urim special vjen edhe nga Besa Kokëdhima.

Ju uroj një Vit të Ri plot me dashuri, ëndrra të realizuara dhe gjthçka ju do zemra ju dhe të dashurve tuaj. Ju dua fort si kalama. Gëzuar 2023 Top Radio nga Besa.

Kujtojmë se “Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” është sot live në Top Albania Radio nga ora 10:00 deri në orën 18:00 duke ju sjellë urimet më të përzemërta nga artistët tuaj të dashur.