Celebrities Gossip Showbiz

Vallëzimi më romantik i parë ndonjëherë në shi në “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Dita e sotme ka nisur me shumë pozitivitet në shtëpi ndryshe nga ditët e fundit. Mes humorit dhe batutave, banorët nuk kanë nguE vallëzimi më romantik në shi ka ndodhur mes Julit dhe Romeos.

Mesazhe të shumta nga familjarë, mbështetës dhe personazhe të njohur kanë marrë ditën e djehsme banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Meritoni është surprizuar nga ish-opinionistja e sezonit të dytë të BBV, Zhaklin Lekatari, e cila ka treguar mbështetjen e saj për banorin.