Celebrities Gossip Showbiz

Zbulohen të ftuarit specialë të mbrëmjes së sotme në “Cherry on Top”!

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar. Të ftuar mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top” do të jenë të ftuar: Amos Zaharia, Lore, Rita dhe Roza Lati për intervista dhe deklarata ekskluzive që nuk duhen humbur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)

Lajla Baci, e ftuar në emisionin “Cherry on Top” rrëfeu disa detaje të pa dëgjuara më parë për vajzën e saj Heidin, e cila është një prej banorëve protagonistë ktë edicion të Big Brother VIP 3. Në intervistën e parë publike, ajo shprehet se Heidin e shikon fituese të këtij edicioni për shkak të karakterit të veçantë që ajo ka.