Celebrities Showbiz

Zyrtarizohet romanca/Diola Dosti konfirmon lidhjen me biznesmenin e njohur!

Prej kohësh po flitet për një lidhje dashurie mes nutricionistes Diola Dosti dhe biznesmenit të njohur shqiptar, Erolld Belegu. Thashethemet u nxitën nga disa postime që janë shpërndarë në rrjete sociale.

Lajmi është zyrtarizuar së fundmi nga vetë dyshja në fjalë. Erolldi publikoi një foto në Instagram ku shihet i përqafuar me Diolën, ndërsa kjo e fundit i dhuron një puthje në faqe. Postimin e tij, ai e ka shoqëruar me fjalët:

Thjesht lumturi!

Nga ana tjetër Diola e ripostoi atë duke shtuar:

Thjesht dashuri.