05/2024

“Vitin tjetër e vendosa…”, Ina Kollçaku do të jetë pjesë e “BBV4”?
Influenceri i njohur arrestohet sepse ka dhunuar bashkëshorten 95-vjeçare, trashëgimtare diamantesh!
“Po sikur Zoti të na pyesi…”, çfarë është parajsa për Romeon?
Organizohet “Qilim Fest” në Gjirokastër, kalldrëmet mbulohen me qilima…
Këshilli i Ministrave cakton pagën për anëtarët e komisioneve shtetërore për kanabisin dhe lojërat e fatit.
Forcimi i partneritetit tregtar, biznesmeni kosovar Shkëlqim Devolli takon kongresmenët amerikanë në Washington
Dumani i përgjigjet Nokës për Sali Berishën: Drejtësia nuk mund të sfidohet! Nuk jam peng i askujt…
Atalanta dhe Roma, fate të kryqëzuara!
Cameron: Procesi i pajtimit dhe rritjes ekonomike, përparësi në Ballkan!
Basha: Kuvendi të përfshijë propozimet tona për fuqizimin e SPAK-ut!
“Mother Of The Bride” është materializimi i shprehjes ‘kur s’ke pulën do hash sorrën’. Kritikë.
Ekstradohet nga Italia 54-vjeçari i dënuar për një vrasje në Lezhë!
Cameron-Ramës: Partneriteti ynë për migracionin shumë pozitiv, shembull edhe për të tjerët!
Pas takimit me Cameron, Rama: Shumë të kënaqur me rezultatet e luftës ndaj trafikimit të qenieve njerëzore!
Operacioni “Revanshi” i SPAK-ut, shkon në 21 numri i të prangosurve/Arrestohet Ilia Ndoka!
Finalja e Kupës në Itali madhështore ndërkohë pse në Shqipëri po bie interesi?!
‘Striptizëm’ në oborr, Romeo bën lëvizje sensuale para Eglës!
Carlo Conti do të jetë prezantues dhe drejtor artistik i Sanremo 2025 dhe 2026!
Institucionet financiare jobanka duhet të shndërrohen të gjitha në shoqëri aksionere!
Iran, a do të sjellë ndryshime vdekja e Raisit?
Vitet 2022-23, diplomat “Bachelor” rënie vjetore me 13.8%!
“Nordstern Presents: Adriatique in Tirana”/25 Maji sjell eventin unik që nuk duhet ta humbisni!
Rama pret kryediplomatin britanik Cameron në Kryeministri: Mik i çmuar!
Statistikat e fundit tregojnë se sa fëmijë duan të kenë shqiptarët!
Ky vend ndalon birësimin e fëmijëve nga vendet e tjera!
OKB-ja ndal shpërndarjen e ushqimeve në Rafah!
Associated Press: Çfarë rëndësie ka njohja e shtetit palestinez nga Spanja, Irlanda e Norvegjia?
Maqedoni e Veriut, rivotim në dy njësi zgjedhore!
3 arsye do t’ju shtyjnë drejt adoptimit të një fëmije!
Altin Dumani te Ligjet: 41 milion euro pasuri të sekuestruara më 2023-shin/Disa banka të përfshira në pastrim parash!
Pse nxënësit duhet të veshin uniforma?!
Keni probleme me rishfaqjen e fotove të fshira?! Ja se çfarë duhet të bëni!
Forcohet dollari në tregun valutor, bie euro!
Spanja, Irlanda dhe Norvegjia do ta njohin Palestinën si shtet!
“E hodha unë hapin e parë…”/Camila Cabello tregon se kur e humbi virgjërinë!
“Pushtimi” i të huajve, në mars u rritën me 64% netë-qëndrimet!
Shitjet e makinave Tesla në Evropë në prill më të ulëtat në 15 muajt e fundit!
Si të përgatisni në shtëpi limonadën e trëndafilit…
5 mënyra perfekte për të kombinuar të kuqen!