Celebrities Gossip Showbiz

Adrola Dushi poston setin e veçantë fotografik me një person mjaft special!

Adrola Dushi, modelja e njohur shqiptare e cila ka pasur një karrierë disavjeçare në ShBA ka qënë shumë e përfolur kohët e fundit, për shkak të aludimeve për një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Capital T.

Jemi shumë afër festave të fundvitit dhe shumë personazhe kanë realizuar tashmë sete fotografike me familjarët e tyre e së fundmi një ndër ta ka qenë edhe Adrola. Edhe pse jo në një atmosferë me shumë drita, por me shumë dashuri, Adrola ka postuar disa foto me djalin e saj, dukee cilësuar si ‘sytë e saj’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Lidhur me kujtime të fëmijërisë së saj, modelja ka bërë një postim, përmes të cilit ka falenderuar babain e saj që e ka mësuar atë të jetë si një “mashkull” pavarësisht se është vajzë. Në një postim, të cilin Adrola e ka shpërndarë në profilin e saj, duke lënë të nënkuptohet se këto fjalë i përshtaten më së miri.