Libera Resulaj

“Do vdisja, muajin e parë…”, Romeo dhe Heidi bëjnë planet për fëmijë!
“Unë do lë programin!”, një prej banorëve të “BBV3” merr vendimin e rëndësishëm!
Graciano shpërthen në lot, por cila ishte arsyeja?
“Po pres me padurim të martën…”, banori do të largohet me dëshirë nga “BBV3”?
Loredana dhe Karim Adeyemi janë fejuar? Ja fotoja që ngriti dyshimet!
“Ju ngelën këllqet e mia në gojë…”, me kë u nxeh Romeo?
Shuhen ‘gjakrat’ mes Romeos dhe Meritonit? Banorët habisin me veprimet e tyre!
‘I vënë flakën’, Egla dhe Erjola bëjnë ‘twerk’ në kuzhinë!
Është shtatzanë dhe pret një djalë? Dafina Zeqiri zbulon gjithçka!
Kur do të mbahet dasma e shumëpritur? Dafina Zeqiri zbulon detaje!
“Të dua!”, Egla i shpreh dashurinë banorit të “BBV3”!
“Mami im ishte 16 vjeç kur unë linda, prindërit më pas u divorcuan…”, historia e trishtë e Gracianos!
Ja cilët janë banorët që shkojnë në televotim këtë javë në “BBV3”!
“Fillova të frikësohesha edhe unë jashtë!”, Arbër Hajdari ironizon banorët!
Ja çfarë pritet të ndodh sonte në “BBV3”!
Romeo fton Meritonin të dalin në nominim, a pranoi ai?
Një rrëfim prekës dhe shumë të papritura, ja ku mund ta ndiqni LIVE sonte “BBV3”!
“Ju lutem të mos përmendet më…”, Bardhi shprehet i revoltuar!
Ndryshon totalisht ‘look’, ja si duket tani Ledjona Xheladinaj!
Dea Mishel tregon gjendjen e saj pas ndërhyrjes kirurgjikale në kokë!
“Xhelozi kam vetëm për…”, Ilnisa reagon pas afrimitetit të Meritonit me Riken!
“Do futet Ilnisa nesër…”, ja çfarë tregon Erjola!
Tregoi unazën e fejesës? Jori Delli zbulon të vërtetën!
Nora Istrefi shijon pushimet në Dubai, por me kë?
Pavarësisht debatave, kush ishte banorja që i shkroi letrën emocionuese Rozës?
Romeo habit banorët, i shkruan letër Julit: Kur të takova për herë të parë…
E papritur nga Egla, i shkruan një letër Erjolës: Je një femër…
“Lëpiju këtij dhe do shkosh në finale”, Roza debaton me Eglën
“Do kërkojë takim menjëherë me Meritonin…”, Roza parashikon rikthimin e Ilnisës!
Rrjeti ‘kryqëzon’ Neymarin, futbollisti luan poker teksa fryn qirinjtë e tortës me vajzën e tij!
Çfarë i ndodhi balerinit? Graciano shpërthen në lot: Pashë mamin në…
Butrint Imeri blen Ferrarin e ri, ja sa mijë euro kushton!
Me flokë rozë, Elvana Gjata befason me ‘look-un’ e saj të ri!
“Erjola është pak më e cekët se…”, Romeo bën krahasimin mes dy banoreve!
“Je pervers seksual, i ke larë vajzat me…”, përplasje e ashpër mes Romeos dhe Liamit!
“O gore mashkull…”, përplasja e ashpër mes Julit dhe Eglës!
Surpriza e veçantë për Meritonin, babai i tij hyn si ‘i ftuar’ i emisionit!
Rikthehet “Big Love”/ Dërgojini dhurata dhe mesazhe banorëve tuaj të preferuar në shtëpinë e “Big Brother”!
“Është abuzuesi më i madh”, si i komenton Ilnisa debatet e Meritonit me Romeon!