Celebrities Gossip Showbiz

Butrint Imeri do të martohet? Ja fotoja që ngriti dyshimet!

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime.

Mbrëmjen e djeshme Butrinti ka festuar në dasmën e vëllait të tij të madh dhe këtë na e ka treguar me anë të disa postimeve në Instagram, ku edhe miku i tij Don Xhoni ka qenë pjesë e festës. Ama duket se pas vëllait të tij është rradha e Butrintit që t’i japë fund beqarisë, pasi buqeta e nuses kishte rënë në duart e tij e këtë na e ka treguar vetë ai duke postuar një foto dhe shprehet se tashmë është rradha e tij.

Para pak orësh Butrinti ka trazuar sërish rrjetin duke postuar një video me një vajzë misterioze teksa shfaqet duke u hedhur nga jahti të kapur përdore. Artisti nuk ka zgjedhur të tregojë diçka krahas, duke na lënë të dyshojmë nëse është ndonjë pjesë nga videoklipi i këngës që do të publikojë apo mos ndoshta Butrinti po na zbulon të dashurën e tij.