Romeo: Mendoj që vajzat po heqin njëra-tjetrën…
BBV - Live nga shtëpia • 23:13 31/03/2024
Rikthehet në Top Albania Radio, Big Brother Live nga Shtëpia. Edhe në këtë edicion të tretë të spektaklit më të ndjekur, me personazhet më të komentuar, nuk do të mungojë takimi që i kthen banorët në prezantues radiofonikë, gati për të na dhuruar emocionet e radhës. Nga sot, ora 15:00 e deri më 19:00, në studion e Top Albania Radio-s, ndiqni emisionin radiofonik që vjen live nga shtëpia më e famshme dhe e vëzhguar në Shqipëri!
Romeo: Mendoj që vajzat po heqin njëra-tjetrën…
BBV - Live nga shtëpia 23:13 31/03/2024
Graciano-Romeos: Si do ndiheshe nëse sapo del nga “BBV3” do ndahesh nga Heidi?
BBV - Live nga shtëpia 20:19 31/03/2024
“Juli dhe Romeo do ju shohin në stol…”/ Çfarë pret Roza nga Jetmiri dhe Liami?
BBV - Live nga shtëpia 19:27 31/03/2024
Liami flet për ish-bashkëshorten/ Françeska për Heidin: Miss tradhëtia!
BBV - Live nga shtëpia 19:27 31/03/2024
“Do luaj me Romeon dhe Julin…”/ Jetmiri: Do i shoh të vetëshkatërrohen!
BBV - Live nga shtëpia 19:13 31/03/2024
“Big Brother VIP – Live nga Shtëpia” nis me debate mes Meritonit dhe Romeos, shkak ikja e Eglës
BBV - Live nga shtëpia 18:39 31/03/2024
BBV – Live nga Shtëpia/ Rike – Françeskës: Pse eksitohesh kur…
BBV - Live nga shtëpia, Celebrities, Editori Sugjeron, Showbiz, Slider-Homepage 17:54 31/03/2024