BBV - Live nga shtëpia - NEWS Celebrities Film & Tv Gossip

Cila ishte këshilla që Donald Veshaj i dha Romeos para se të futej në Big Brother Vip?!

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë shoqëri deri në 18:00, një emision radiofonik nga shtëpia më e famshme në vend. Personazhet më të komentuar rivihen në rolet e prezantuesve e të ftuarve, me plot të papritura dhe emocione. Në këtë episod të fundit, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro ishin dy moderatoret prezente në shtëpim të cilat intervistuan një e nga një banorët finalistë.

I pyetur nga moderatorja Elona Duro në lidhje me porositë që i ka lënë Donaldi, këshillat që i ka thënë, Romeo tha se nuk i ka thënë asgjë, “duhet vetëm ta provosh që ta kuptosh ndjesinë.”

Elona: A nuk të mësoi Donaldi, nuk të tregoi se si është të jesh në Big Brother?

Romeo:  Do të të mësoj vetë ajo gjë më tha… këtu i meson vetë të gjitha. Më thoshte duhet ta provosh se nuk ta shpjegoj ndjesinë… Këtu veçse të kalitet durimi, dua të them që jam një tjetër unë.

Na thuaj ndonjë këshillë tjetër që të ka thënë Donaldi?

Romeo: Donali është fenomeni i një formati të tillë. Më ka thënë do vijë një moment që do harrosh, zërat dhe fytyrat e familjarëve,,, mendoja se do e takoja… për mua ka qenë e vështirë të luftoja pa atë në të gjitha sfidat. Ne jashtë i kemi kaluar bashkë. Brenda ka qenë e vështirë të përballesha pa atë. Sapo ta takoj e vetmja pikëpyetje është nëse kam bërë ndonjë gabim…