Celebrities Gossip Showbiz

“Do të tregoj cicën…”, Romeo i tregon gjoksin me dorë Eglës!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ditën e sotme romeo dhe Egla kanë debatuar teksa kjo e fundit e ka quajtur me disa epitete (Cicë, llapush, pallapetë.). Kjo e ka ofenduar Romeon, i cili i ka treguar gjoksin dhe është shprehur se këtë veprim do të bëjë sa herë që banorja t’i drejtohet ashtu.

Egla: Të plasi shpretka. Cicë, llapush, pallapetë.

Romeo: Kthehu një çik këtej (i tregon gjoksin me dorë). Ja sa herë të më thuash cicë, do të tregoj cicën. Pallapetë s’di ç’të të tregoj vallahi te pallapeta. Kur të thuash pallapetë do e mendoj njëherë. Këtë debat do bëj me ty do tregoj cicat. Çfarë të bëj, njeri i dëshpëruar.

Mbrëmjen e djeshme, aktorja është shfaqur e acaruar me ta, teksa ka shkuar në lavanderi dhe u ka hedhur në tokë të gjitha rrobat që ndodheshin aty. Nuk dihet se për çfarë arsyeje ajo vendosi ta bënte këtë gjë, teksa aktorja shihet duke i përhapur rrobat thuajse në të gjithë dyshemenë e dhomës.