Celebrities Gossip Showbiz

E papritur! Rita Lati hyn në shtëpinë e “BBV3”, por si reagoi Roza?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Një sfidë e madhe kjo sot për banorët e shtèpisë së “BBV3”, ku ata nuk duhet reagojnë ndaj asgjëje të jashtëzakontë që Vëllai i Madh vendos në shtëpi. Pas imazheve në monitor, një qeni nëpër shtëpi dhe më pas hyrja e vëllait të Ilnisës, papritur edhe aktorja e njohur Rita Lati hyn në shtëpi. Vajza e saj Roza e përballoi shumë mirë sfidën edhe pse u p[rek shumë emocionalisht, por nuk tentoi ta humbiste sfidën nga Vëllai i Madh për të përqafuar nënën e saj.

Vetëm pak më parë diçka e bëri Julit të mos e përballonte dot dhe të lotonte. Një mesazh zanor nga djali i tij, të cilin nuk e ka takuar prej hyrjes në shtëpi, e ka prekur shumë emocionalisht.