Ekskluzive për TAR/Aktorja Cubi Metkaj pjesë e “Portokalli”!
Big Brother Radio • 18:50 22/02/2024
Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Ndodhitë ditore të “Big Brother Albania VIP” vijnë të komentuara live me të ftuar personazhe të njohur, por mbi të gjitha në zërin e publikut. Me telefonata do i jepet mundësia kujtdo që të komentojë ngjarjet nga spektakli, nga përditshmëria. Të gjithë dëgjuesit nëpërmjet telefonatave, SMS apo mesazheve audio në Whatsapp, të shprehin simpatitë, antipatitë, mbështetjen që kanë për personazhet në “Big Brother VIP”. Elona Duro Cubi Metkaj Alesia Brahimi Dj Arteni
Një pakt i heshtur mes Meritonit dhe Romeos?/ Fotini Derxho: “Është një lojë”!
Big Brother Radio 19:26 22/04/2024
Jetmiri kundër BBV? Tea Dupi: “Eglën e kanë keqkuptuar, por luan deri në kufi”!
Big Brother Radio 20:04 20/04/2024
“Nuk respektoi porosinë e Bardhit…”/ Sara Gjordeni zbulon arsyen e hatërmbetjes me Meritonin!
Big Brother Radio 21:29 19/04/2024
“Heidit i ka rritur pikë lidhja me Romeon…”/ Neada Muçaj komenton “BBV3”: Liami e tradhtoi Eglën!
Big Brother Radio 20:03 18/04/2024
Surprizë për Meritonin/ Shëndrit Lumi: “Ish-partnerja dhe djali i tij janë parë në..”!
Big Brother Radio 17:47 17/04/2024
Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta: “Nuk kam bërë seks në Big Brother”!
Big Brother Radio 18:02 16/04/2024
Ledjona: “Burrin e dua gangster”/ Motra e Erjolës zbulon mbështetësin më të madh të banores!
Big Brother Radio 20:04 15/04/2024