Fjorentina Halili zbulon ‘skemën’ e Meritonit/ Qetsori: “Romeo është më vlonjat se Jetmiri”!
Big Brother Radio • 18:53 13/04/2024
Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. Albana Ruçi Fjorentina Halili Qetsor Ferrunaj Labinot Limani Dj Ankloe
“E kam paragjykuar…”/ Paloma komenton banorët e “BBV3: Egla Ceno është kryefjala!
Big Brother Radio 01:20 18/05/2024
“Duam pagesë që e bëmë emër…”/Andi, Kilda dhe Kejvin analizojnë deklaratën e Eglës për portalet!
Big Brother Radio 19:08 17/05/2024
Cili ka qenë avantazhi i Heidit/Drini Zeqo:“Nuk është kaq e pafajshme, fsheh diçka pas buzëqeshjes…”
Big Brother Radio 18:20 16/05/2024
“Do më shikoni shumë shpejt në Top Channel…”/ Çfarë zbulon Fation Kuqari në TAR?!
Big Brother Radio 20:17 15/05/2024
Monika Lubonja refuzon të komentojë Eglën!/ Roza Lati flet për rikthimin në ekran…
Big Brother Radio 20:44 14/05/2024
Aldor Nini për BBV: “Banori më me influencë në rrjetet sociale është…”!
Big Brother Radio 22:01 13/05/2024
Çfarë do të mbajë mend Shkëlqim Bega nga BBV?/Egla apo Heidi, Arjola Shehu zgjedh fituesen e BBV3!
Big Brother Radio 21:30 11/05/2024