Big Brother Radio Celebrities Magazine Showbiz

Flavio Qarri: “Jul Deda ka ruajtur inteligjencën emocionale, Bardhi është mashkulli shqiptar atipik”!

Ndodhitë ditore të “Big Brother Albania VIP” vijnë të komentuara live me të ftuar personazhe të njohur, por mbi të gjitha në zërin e publikut. Të ftuar në emsionin e kësaj mbëmjeje me Eni Shehun kanë qenë Jetona Koçibelli dhe Flavio Qarri për të diskutuar më shumë rreth ngjarjeve që kanë ndodhur orët e fundit në shtëpi.

Sheh Flavio ndonjë nga ata që është aty brenda që e ka ruajtur inteligjencën emocionale ose nuk e ka përjetuar ende atë trysninë e lojës?

Jul Deda e ka ruajtur inteligjencën emocionale në krahasim me shkallën rihter të histerisë kolektive aty brenda.

Po Bardhi?

Unë kam video në Fan Club, ke dëshmimtare Enxhi Nasufin, që e kam mbrojtur Bardhin dhe mbi të gjitha natyrën dhe edukatën e Bardhit. Bardhi është mashkulli shqiptar atipik. 1 në 500 mijë meshkuj shqiptar janë ashtu si Bardhi me atë lloj qetësie. Nëse do të ishte introvert, nuk do t’i bënte hapat që ka bërë në drejtim të Sarës në fillim që në krye të herës.  Introverti do të kishte dalë beqar nga aty brenda.