Gazetari Angjeli Dikolli: Një nominim më i fortë nga Graciano do të ishte Romeo, Juli dhe Roza!
Big Brother Radio • 18:06 12/02/2024
I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë gazetari i Top Channel, Angjeli Dikolli për të bërë një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e tyre për videot më të spikatura kohëve të fundit në shtëpinë e BBV. Gabriele Mezini Albana Ruçi Dj Ankloe
Ekskluzive për TAR/Aktorja Cubi Metkaj pjesë e “Portokalli”!
Big Brother Radio 18:50 22/02/2024
Ekskluzive / Vëllai i Ilnisës sqaron raportin me Dritëro Agollin, komenton takimin me Ilnisën!
Big Brother Radio 21:23 21/02/2024
Habit i biri i Gazit, gati të vërë bast live në emision!/Dea Vieri komenton videon virale me Romeon!
Big Brother Radio 20:09 20/02/2024
“Bardhi s’është për BBV!”/ Pamela Shqezi & Labinot Nimani komentojnë fenomenin “Big Brother Mania”!
Big Brother Radio 19:56 19/02/2024
Isli Islami zbulon 5 finalistët e “Big Brother Vip” sipas tij!
Big Brother Radio 19:48 19/02/2024
“Jeta nuk është 100 mijë euro”/Juli Ristani: “Graciano është lojtari më me helm në shtëpi”!
Big Brother Radio 22:41 17/02/2024
Top Albania Radio zbulon banorin që do të eliminohet këtë javë?!
Big Brother Radio 17:28 16/02/2024