Habit i biri i Gazit, gati të vërë bast live në emision!/Dea Vieri komenton videon virale me Romeon!
Big Brother Radio • 20:09 20/02/2024
Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. Të ftuar në “Big Brother Radio” ishin ish-banorja e “BBV3” Dea Vieri dhe djali i një prej konkurrentëve aktualë, Rei Ujkashi. Elona Duro Eni Shehu
Një pakt i heshtur mes Meritonit dhe Romeos?/ Fotini Derxho: “Është një lojë”!
Big Brother Radio 19:26 22/04/2024
Jetmiri kundër BBV? Tea Dupi: “Eglën e kanë keqkuptuar, por luan deri në kufi”!
Big Brother Radio 20:04 20/04/2024
“Nuk respektoi porosinë e Bardhit…”/ Sara Gjordeni zbulon arsyen e hatërmbetjes me Meritonin!
Big Brother Radio 21:29 19/04/2024
“Heidit i ka rritur pikë lidhja me Romeon…”/ Neada Muçaj komenton “BBV3”: Liami e tradhtoi Eglën!
Big Brother Radio 20:03 18/04/2024
Surprizë për Meritonin/ Shëndrit Lumi: “Ish-partnerja dhe djali i tij janë parë në..”!
Big Brother Radio 17:47 17/04/2024
Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta: “Nuk kam bërë seks në Big Brother”!
Big Brother Radio 18:02 16/04/2024
Ledjona: “Burrin e dua gangster”/ Motra e Erjolës zbulon mbështetësin më të madh të banores!
Big Brother Radio 20:04 15/04/2024