Celebrities Fashion

Harry Styles tashmë me një koleksion të ri parfumesh dhe një linjë të re veshjesh!

Harry Styles ka bërë një karrierë duke kënaqur shqisat tona si shikimin, tingullin dhe duke filluar nga nesër, tani mund të kemi të njëjtën aromë si këngëtari superstar. Ylli i kopertinës së “Vogue” do të publikojë një koleksion debutues të parfumeve me markën e tij, Pleasing.

Këngëtari organizoi një festë në Londër të hënën mbrëma, duke sjellë së bashku një listë yjesh të të ftuarve për të festuar krijimin e kësaj arome të re. Mos prisni shënime të sheqerit të shalqirit këtu. Treshja e aromave të quajtura Bright, Hot dhe Rivulets janë të sofistikuar, por ndihen tamam për atmosferën e qetë të Styles. Kjo nuk është befasi, pasi aromat u formuluan me ndihmën e Jérôme Epinette, “hunda” pas mrekullive si Byredo’s Sundazed, Slow Dance dhe Off White’s Solution nr. 2 dhe nr. 4.

Rivulets, i cili vjen në një shishe blu dhe të kuqe, përshkruhet si “një takim i këndshëm me një të huaj”. Duke ecur, duke u endur, duke notuar si njolla të vogla të kapura duke kërcyer në “dritën e pjerrët” dhe është bërë me nota myshku lëkure, qelibar, limon dhe liri të bardhë. Drita e ndritshme e diellit i parë në videon “Golden” do të kombinohej mirë me ngjyrën e qelibarit të drurit “Bright”,”Hot”, e cila ka nota kumbulle, duhan, vanilje dhe oqean. Dhe për “Closeness”, do të gjeni nota druri lesh kashmiri, myshku i kripur dhe kardamom, të cilat kujtojnë tekstet seksi të “Music for a Sushi Restaurant”.

Çfarë është një ngjarje e Harry Styles pa veshjen e tij? Koleksioni i aromave të këngëtarit do të pasohet nga një pulovër e thurur, të cilat do të jenë të disponueshme për t’u blerë më 1 dhjetor në faqen e internetit të Pleasing. Keni problem ta merrni në IRL? Do të shfaqen dritare në mbarë botën: Selfridges Corner Shop në Londër dhe dy vendndodhje në New York City dhe Los Angeles që do të hapen më 16 nëntor.