Horoskopi

Hëna në Dem, ndryshimet do të prekin këto shenja të zodiakut!

Hëna është në Dem që prej 9 prillit deri më 11 prill 2024 dhe nëse doni ta çoni marrëdhënien tuaj në një nivel tjetër kjo kohë është ideale. Hëna në Dem ka të bëjë me ëmbëlsinë dhe butësinë. Nëse i përkisni një prej këtyre shenjave të zodiakut, jeni me fat.

Luani

Flirtimi është elementi juaj dhe gjatë kësaj kohe ju do t’i tregoni partnerit tuaj anën tuaj lozonjare dhe serioze. Do të jeni në gjendje të relaksoheni dhe të argëtoheni në marrëdhënien tuaj. Tani e kuptoni se çfarëdo që të ndodhë do të keni vendin ku ndiheni të sigurt, në shtëpinë tuaj.

Bricjapi

Ke bërë të gjitha gjërat e duhura për të mbajtur gjallë marrëdhënien në të cilën je. Gjatë kalimit të Hënës në Dem, më në fund ndjeni se e gjithë puna juaj e palodhur po jep rezultat dhe se pavarësisht vështirësive dhe pengesave keni arritur të jeni bashkë dhe ta përballoni jetën me optimizëm. Ju e dini se si ta mbani marrëdhënien gjallë.

Ujori

Kjo javë është një kohë e mirë për të bërë më të mirën duke e ditur se ju dhe partneri juaj jo vetëm që keni kaluar një kohë të mirë, por po kaloni më mirë nga sa keni pritur ndonjëherë. Për një kohë të gjatë ju jeni kapur pas mendimit se dashuria nuk është aq e rëndësishme sa keni arritur të besoni se ajo nuk ka asnjë rol në jetën tuaj. Për herë të parë pas një kohe të gjatë, keni dikë me të cilin të ndani këtë ndjenjë të bollshme.