Celebrities Gossip Showbiz

“I duhet futur açja nga goja…”, Ilnisa tregon se Ledjona i ka kopjuar emisionin!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ilnisa dhe Ledjona shpesh herë debatojnë me njëra-tjetrën e së fundmi përsëri kanë kaluar në ofendime. Ilnisa është shprehur keq për Ledjonën dhe ka treguar se i ka kopjuar emisionin.

Ilnisa:  Ajo po ja çjerr vetes maskën me ato pisllëqet. Ajo duhet futur në açen nga goja se është me e zezë se këto perdet këtu. Është vërtetë njeri i lig. Unë atë nuk e njoh, imitoi formatin tim të emisionit dhe kaq. Bënte çdo gjë që bëja unë emision. Mori formatin e përshtati, më ka idhull. Nuk i besohet që është në shtëpi me mua. Jam qasje tjetër unë ç’punë kam me të unë.

Një sfidë rezistence nga Vëllai i Madh për banorët ka mbaruar pas 21 orësh. Vesa dhe Arta kanë qenë fitueset e sfidës duke fituar 3 mijë euro. Edhe fatjoni ka qenë shumë afër për të fituar, por hoqi dorë nga loja duke i lënë vajzat të fitojnë. Ato kanë rezistuar plot 21 orë, duke thyer kështu rekordin e një viti më parë në edicionin e dytë të “BBV” mbi 14 orë.