Celebrities Gossip Showbiz

“I shkove për një cigare, nesër del fishek…”, debat mes Eglës dhe Albit!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Egla dhe Albi kanë debatuar me njëri-tjetrin, ku Egla e akuzoi sse po afrohet me Ledjonën për një cigare. Albi tha se nuk ka pse e gjykon pasi edhe ajo është afruar me Julin, pavarësisht debateve të shumta.

Egla: Për i cigare bën burri kështu, burri sa një lopë

 Albi: Pse për aleancë jam unë, po bëj lojën e Julit? Siç po shkon ti pas Romoes

Egla: Jena siç kemi qen jashtë.

Albi: Mos e prit fare dhe promovoje që do dal fishek nesër. Të jesh e sigurt që nuk do dal

Egla: Këtë uroj. Mos shko te era që fryn

Një sfidë rezistence nga Vëllai i Madh për banorët ka mbaruar pas 21 orësh. Vesa dhe Arta kanë qenë fitueset e sfidës duke fituar 3 mijë euro. Edhe Fatjoni ka qenë shumë afër për të fituar, por hoqi dorë nga loja duke i lënë vajzat të fitojnë. Ato kanë rezistuar plot 21 orë, duke thyer kështu rekordin e një viti më parë në edicionin e dytë të “BBV” mbi 14 orë.