Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Ish-ja e Travis Barker, Shanna Moakler, pretendon se ai donte të bënte seks me Kim Kardashian!

Ish-bashkëshortja e Travis Barker ka pohuar se ai kishte bërë plane me Kim Kardashian për të bërë seks së bashku. Barker, një e treta e grupit të famshëm pop-punk Blink-182, u martua me Kourtney Kardashian në maj 2022 dhe çifti mirëpriti djalin e tyre të parë së bashku në nëntor.

Por pretendimet janë shfaqur duke sugjeruar se producenti fillimisht ishte e prirur të dilte me motrën e saj Kim, e cila u bë e famshme pasi u zbulua kaseta e saj seksuale me ish të dashurin e saj, reperin Ray-J. Barker dhe Moakler u martuan në tetor 2004, por u divorcuan më pak se katër vjet më vonë pas një lidhjeje të vazhdueshme ku patën dy fëmijë, një djalë të quajtur Landon, 20 vjeç dhe një vajzë, Alabama, 18 vjeç.

Kur iu drejtua atyre thashethemeve rreth Barker dhe Kardashian, Moakler shpjegoi në podcastin e saj ‘Dumb Blonde’ të mërkurën se dikush në mënyrë anonime i dërgoi bisedat e saj që përfshinin Barker dhe themeluesen e Skims. Ajo tha:

Ata po përpiqeshin të takoheshin në shtëpinë e motrës së saj për të bërë seks. Doja që kjo marrëdhënie të funksiononte. Isha shumë e dashuruar me të.

Shanna tha se kur i tregoi Barker-it mesazhet, ai dyshohet se i fshiu. Madje Moakler thotë se ajo u përball me Kim, 43, nëse ajo ishte e interesuar për Barker dhe përgjigja e saj bëri pak për të shuar dyshimet e saj.

 Ajo [Kim Kardashian] thjesht më tha: ‘Nuk më pëlqejnë djemtë e bardhë’. Travis dhe unë nuk u shëruam dot kurrë pas kësaj ngjarje.

Barker ka bërë pak për të mohuar tërheqjen e tij të dukshme ndaj Kim-it, dhe madje ka deklaruar në kujtimet e tij ‘Can I Say’, të publikuar në vitin 2015, se ndjente një tërheqje të fortë ndaj saj. Por ai thotë se ndarja e pranimit të tij e ndihmoi të largohej nga Kardashian dhe madje pretendoi se Kourtney ishte plotësisht i vetëdijshëm se ata kishin pasur një lidhje.