Celebrities Gossip Showbiz

“Jam mësuar që problemet…”, të udhëtonte në të shkuarën apo të ardhmen, cilën zgjedh Heidi?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Ditën e djeshme Vëllai i Madh i ka vënë banorët përpara disa pyetjeve, të cilave duhet t’ju përgjigjen të gjithë. Pyetjes se: Nëse do të kishin mundësi të udhëtonin në kohë do të shkonin në të shkuarën apo në të kaluarën, kë do të zgjidhnin?, Heidi u përgjigj:

Do rrija prezent po që nuk e di, shiko dua të jem instiktive në të ardhmen jam mësuar që problemet ti eleminoj që gjërat t’i kaloj t’i superoj shpejt, çfarë është bërë është bërë nuk do ndyshoj asgjë, më pëlqen çdo gjë e imja do ecja përpara me mentalitetin tim

Pas darkës me të ftuar specialë mbrëmjen e djeshme, banorët kanë kërcyer nën ritmet e muzikës në ambjentet e oborrit. Banorët që morën gjithë vëmendjne ishin Egla dhe Romeo, pasi ky i fundit i dhuroi banores një performancë me lëvizje mjaft sensuale, ku Egla më pas iu bashkua performancës së tij.