Celebrities Gossip Showbiz

“Jam shumë e zhgënjyer nga…”, Roza dhe Rita Lati në një intervistë eskluzive si nënë e bijë në “Cherry on Top”!

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar. Ndër të ftuarit mbërmjen e sotme janë edhe Rita dhe Roza Lati, ku kjo e fundit ka folur rreth eksperiencës së saj në “BBV3” dhe çfarë ka ndodhur pas eleminimit të saj nga shtëpia, ku dhe përjetimet e Ritës për vajzën e saj ,e cila qëndroi më shumë se 100 ditë brend ashtëpisë.

Jam shumë e zhgënjyer nga disa shokë mesa duket shoqëria e Roza Latit e kanë dashur vetëm se jam Roza Lati

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)

Lajla Baci, e ftuar në emisionin “Cherry on Top” rrëfeu disa detaje të pa dëgjuara më parë për vajzën e saj Heidin, e cila është një prej banorëve protagonistë ktë edicion të Big Brother VIP 3. Në intervistën e parë publike, ajo shprehet se Heidin e shikon fituese të këtij edicioni për shkak të karakterit të veçantë që ajo ka.