Celebrities Gossip Showbiz

“Ka qenë i lidhur me shoqen e ngushtë…”, Fationi flet për Meritonin!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Gjatë një bisede me Riken dhe Sarën, Fationi ofendon Meritoni duke i thënë “legen”. Ai po komentonte debatin që moderatori pati me Erjolën, ku la të nënkuptohej se ata kanë flirtuar me njëri-tjetrin.

Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e kishte ngacmuar kastile. Por ai legeni ka qenë me shoqen e ngushtë i lidhur jashtë. E kupton si dukesh si plehrë? E bënte qëllimisht, ai është legen, duhet të dalë jashtë

Rike: Nuk u përgjigj

Fationi: Ai është legen, të njëjtën gjë ka bërë edhe me ty. Po me ty është tjetër gjë. Po ai është ligen dhe do ta kuptoni shumë qartë.

Mbrëmjen e djeshme gjatë realizimit të një prej sfidave nga Vëllai i Madh, Fatjoni pësoi një incident. Teksa ka qenë duke zhvilluar sfidën e kërcimit, ka goditur syrin dhe për këtë me vendimin e Vëllait të Madh është larguar nga shtëpia për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore dhe është rikthyer përsëri në shtëpi.