Celebrities Gossip Showbiz

Kate Moss bashkon fuqitë me Lily James dhe Jourdan Dunn në reklamën mahnitëse!

Kate Moss është bashkuar me aktoren Lily James dhe modelen tjetër Jourdan Dunn në një reklamë mahnitëse për një gamë të re grimi. Fushata, për grimieren britanike Charlotte Tilbury, është frymëzuar nga disko e famshme e viteve 1970 të Nju Jorkut Studio 54.

Në fotosesion, supermodelja 48-vjeçare ka veshur një fustan argjendi të zhytur të zbukuruar me temina. Flokët e saj bionde ishin të stiluara me kaçurrela dhe ajo kishte një pamje të argjendtë të rimelit për t’u përshtatur me veshjen e saj.

Ndërkohë, Lily, 33 vjeç, nxirrte magjepsjen e vjetër të Hollywood-it në një look rozë të zbehtë, me një shall me gëzof të mbështjellë mbi supe. Ajo mbante tre palë vathë diamanti për të shtuar një prekje shkëlqimi, dhe flokët e saj brune ishin në valëzime të hijshme, ndërsa mbante një buzëkuq. Aktorja kishte një gamë të plotë grimi, duke përfshirë rimelin rozë, theksuesin me shkëlqim dhe një shkëlqim buzësh rozë.

Dhe Jourdan, 32 vjeç, dukej e mrekullueshme me një fustan ari me një sup me shkëlqim, teksa demonstronte se si të aplikonte skuqjen në faqet e saj. Flokët e saj ishin të stiluara në kaçurrela voluminoze dhe ajo zgjodhi një pamje tërheqëse me eyeliner ngjyrë rozë të ndezur nëpër qepalla.