Celebrities Gossip Showbiz

Kate Upton shfaqet magjepsëse me bikini në një video virale në TikTok!

Llogaria TikTok e Kate Upton ka qenë një sukses i menjëhershëm. Pavarësisht se modelja ikonë e Swimsuit Illustrated befasoi aventurën e saj në internet në platformën e videove vetëm disa javë më parë, disa nga TikTok-et e saj tashmë janë bërë virale.

Dhe postimi i fundit i Upton ka të ngjarë të jetë një hit i madh edhe mes fansave. Videoja e shkurtër paraqet një rikthim të saj duke bërë një nga fotosesionet e saj mahnitëse e veshur me bikini të verdha duke pozuar në një vend ekzotik. Mbishkrimi i klipit të parë, ku shfaqet xhirimet, thotë:

Unë 1% e kësaj kohe.

@kateupton

Thank god for spray tans

♬ original sound – S.W.A.W

Në sekondën e fundit, Upton zbulon në mënyrë gazmore se çfarë bën në 99% të rasteve. Dhe gjeni çfarë?! Ajo shfaqet e shtrirë në shezllonin e kopshtit të saj të shtëpisë. Më pas, vazhdoi me shaka:

Faleminderit zotit për nxirjen me spray.

Fansat vlerësuan pamjen e mrekullueshme të Upton në komente. Një përdorues shkruajti:

Dreq, ajo është mirë. 

Një tjetër tha:

Ai 1% është gjithçka në planet.