Celebrities Gossip Showbiz

“Këto ikona bëhen vërtet zhgënjyese…”/Cardi B acarohet me postimin e Madonna-s!

Cardi B nuk është e kënaqur me Madonën pasi kjo e fundit bëri disa komente në rrjetin e saj social Instagram që zemëruan reperen e njohur. Përmes InstaStory-ve në Instagram, fituesja e çmimeve ‘Grammy’ donte të veçonte 30-vjetorin e librit të saj të quajtur ‘Sex’, i cili fliste për dashuri të hapur.

Tridhjetë vjet më parë botova një libër me fotot e mia të zhveshura. Kishte foto të burrave që puthnin burrat, gratë duke puthur gratë dhe unë duke puthur të gjithë. Vitet e ardhshme i kalova duke u intervistuar nga njerëz mendjengushtë, të cilët u përpoqën të më turpëronin për fuqizimin e vetes si grua. Më quajtën ku*vë, shtrigë, djall. Tani Cardi B mund të këndojë për WAP-in e saj. Kim Kardashian mund të zbukurojë kopertinën e çdo reviste me b*thën e saj të zhveshur dhe Miley Cyrus mund të hyjë si një top që shkatërron. S’ka përse k*rva…

Komenti nuk i ka pëlqyer Cardi B, e cila nuk ka ngurruar t’i përgjigjet divës përmes Twitter.

Unë fjalë për fjalë i kam bërë homazhe kësaj gruaje kaq shumë herë, sepse jam rritur duke e dëgjuar atë… ajo mund të shprehë këndvështrimin e saj pa vënë emoji të kllounëve dhe pa hequr gojën. Këto ikona bëhen vërtet zhgënjyese sapo të hyni në industri prandaj e mbaj veten.

Disa orë më vonë, Cardi njoftoi ndjekësit e saj se ajo dhe këngëtarja e “Like a Virgin” kishin folur dhe kishin sqaruar gjërat mes tyre.

Kam biseduar me Madonën… Ishte e bukur. Kalofshi një ditë të mbarë dhe vozisni të sigurt.

Madonna replikoi në postimin në Twitter, duke shkruar,

Të dua @iamcardib! Gjithmonë ka qenë kështu dhe do të jetë gjithmonë.