“Kishin xhelozinë për të më ndarë nga Juli…”/Ledjona Xheladinaj sqaron pse zgjodhi Eglën si fituese!
Big Brother Radio • 18:17 28/03/2024
E ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë ish-banorja e shtëpisë së BBV, Ledjona Xheladinaj. Në një nominim të fortë përballë Eglës, Ilnisës, Heidit dhe Jetmirit, Ledjona i ka dhënë fund rrugëtimit në shtëpinë më të famshme. Ajo ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me eksperiencën dhe rrugëtimin e saj në Big Brother. Elona Duro Ledjona Xheladinaj
“Heidit i ka rritur pikë lidhja me Romeon…”/ Neada Muçaj komenton “BBV3”: Liami e tradhtoi Eglën!
Big Brother Radio 20:03 18/04/2024
Surprizë për Meritonin/ Shëndrit Lumi: “Ish-partnerja dhe djali i tij janë parë në..”!
Big Brother Radio 17:47 17/04/2024
Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta: “Nuk kam bërë seks në Big Brother”!
Big Brother Radio 18:02 16/04/2024
Ledjona: “Burrin e dua gangster”/ Motra e Erjolës zbulon mbështetësin më të madh të banores!
Big Brother Radio 20:04 15/04/2024
Xhiliola Lamaj: “Liami kërkon vëmendje, Egla është ziliqare në raport me…”!
Big Brother Radio 16:28 15/04/2024
Fjorentina Halili zbulon ‘skemën’ e Meritonit/ Qetsori: “Romeo është më vlonjat se Jetmiri”!
Big Brother Radio 18:53 13/04/2024
“Dy finalistët e parë janë Romeo dhe…”/Atalanta Kërçyku: “Nëse do të isha banore do të debatoja me…”
Big Brother Radio 22:12 12/04/2024