Celebrities Gossip Showbiz

Komenti i Luiz Ejllit për prindërit e Kiara Titos ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve!

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother VIP 2”, Kiara Tito ka qenë në çdo moment në qendër të vëmendjes të fansave. Përveç angazhimeve në televizion, Kiara është mjaft aktive edhe në profilet e saj në rrjetet sociale. Ajo ndan me 735 mijë ndjekësit në Instagram foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Luizi ka postuar në Instastory një foto me Kiarën dhe prindërit e saj. E nuk mund të mungonte një koment për vjehrrin dhe vjehrrën e tij, ku ka shkruar:

Janë të mirë

Tashmë, “Në kuadër të dashurisë” është më afër se kurrë. Traileri zyrtar do të shfaqet këtë javë dhe po ashtu do të dalin në shitje biletat për të ndjekur filmin në sallat e kinemasë. Pra, tregohuni të vëmendshëm!