Celebrities Gossip Showbiz

Ledjona dëshiron të largohet nga shtëpia, Egla habit me veprimin për të!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ledjona këtë javë është në nominim ama duket se dëshiron të largohet. Duke bërë gati valixhet së bashku me Erjolën shprehet se dëshiron të largohet, pasi e ka amrrë malli për vajzën. Edhe Egla ka reaguar për këtë vendim të Ledjonës, ku ede pse kanë pasur  mjaft zënka me njëra-tjetrën, Egla shprehet se nuk do që Ledojna të largohet nga shtëpia.

Egla: Nuk dua të dalësh jashtë

Ledjona: E vlerësoj

Egla: Nuk dua ta vlerësosh, nuk dua të  dalësh se e di që nuk je një gocë që e lë betejën përgjysëm

Mëngjesin e sotëm teksa u është bashkuar Julias, Françeskës dhe Julit në oborr, Roza u ka treguar ëndrrën e saj. Banorja u tregon se ka parë në ëndërr Erjolën duke kryer marrëdhënie seksuale.