Liami flet për ish-bashkëshorten/ Françeska për Heidin: Miss tradhëtia!
BBV - Live nga shtëpia • 19:27 31/03/2024
Rikthehet në Top Albania Radio, Big Brother Live nga Shtëpia. Edhe në këtë edicion të tretë të spektaklit më të ndjekur, me personazhet më të komentuar, nuk do të mungojë takimi që i kthen banorët në prezantues radiofonikë, gati për të na dhuruar emocionet e radhës. Nga sot, ora 15:00 e deri më 19:00, në studion e Top Albania Radio-s, ndiqni emisionin radiofonik që vjen live nga shtëpia më e famshme dhe e vëzhguar në Shqipëri!
“Gjithçka mbetet në këto mure”/Meritoni i thotë të gjitha në BBV-Live nga Shtëpia: I kërkoj falje…
BBV - Live nga shtëpia 19:53 19/05/2024
Një rrëfim emocionues nga Romeo në BBV – Live nga Shtëpia, i përlotur: Kam harruar imazhin e vëllait
BBV - Live nga shtëpia 19:41 19/05/2024
Nga rikthimi në TCH, tek lëndimi më i madh, Juli rrëfen të pathënat e rrugëtimit të tij në BBV!
BBV - Live nga shtëpia 19:27 19/05/2024
Nga përjetimet në shtëpi, tek planet pas daljes, Heidi flet në “Big Brother Live nga Shtëpia”
BBV - Live nga shtëpia 17:53 19/05/2024
Big Brother Live nga Shtëpia/Egla e ftuara e parë, çfarë thotë ajo për rrugëtimin e saj deri më tani
BBV - Live nga shtëpia 16:28 19/05/2024
Nuk mungojnë lotët! Liami, Erjola, dhe Françeska rrëfejnë historitë personale
BBV - Live nga shtëpia 21:03 21/04/2024
Nga loja, tek finalistët/Graciano, Erjola, Liami dhe Françeska flasin në “BBV – Live nga shtëpia”
BBV - Live nga shtëpia 20:54 21/04/2024