“Lidhja e Heidit dhe Romeos është më…”/ Gazetarja Iva Korumi analizon banorët e “Big Brother Vip 3”!
Big Brother Radio • 22:38 23/02/2024
Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. Ndërkohë, e ftuar në “Big Brother Radio” ishte gazetarja Iva Korumi. Iva Korumi Elona Duro
Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta: “Nuk kam bërë seks në Big Brother”!
Big Brother Radio 18:02 16/04/2024
Ledjona: “Burrin e dua gangster”/ Motra e Erjolës zbulon mbështetësin më të madh të banores!
Big Brother Radio 20:04 15/04/2024
Xhiliola Lamaj: “Liami kërkon vëmendje, Egla është ziliqare në raport me…”!
Big Brother Radio 16:28 15/04/2024
Fjorentina Halili zbulon ‘skemën’ e Meritonit/ Qetsori: “Romeo është më vlonjat se Jetmiri”!
Big Brother Radio 18:53 13/04/2024
“Dy finalistët e parë janë Romeo dhe…”/Atalanta Kërçyku: “Nëse do të isha banore do të debatoja me…”
Big Brother Radio 22:12 12/04/2024
Romeo po imponon veten për të dashur Heidin?!/Ilir Beqiri: “Nuk kam shumë shpresa tek Meritoni…”
Big Brother Radio 22:09 11/04/2024
“Françeska djallëzore, Romeo empatik”/Balerinët e Top Channel zbulojnë se çfarë ndodh në BBV!
Big Brother Radio 17:40 10/04/2024