Celebrities Gossip Showbiz

“Më kape c*cën, kjo është dhunë”, çfarë ndodhi mes vajzave në “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Teksa ndodheshin jashtë, Egla Erjola, Liami dhe Juli, kanë patur disa momente të bukura, ku nuk kanë munguar te qeshurat. Në një moment kur Erjola gudulis Eglën, kjo e fundit duke qeshur i thotë: “Jo, jo se mund të vdes nga kilikosja”.

Egla: O Jul banane, banane.

Egla-Erjola: Jo se mund të vdes, kjo është dhunë. Mund të vdes nga kilikosja.

Erjola: Se më pëlqen kur bën…

Egla: Mos se më kape c*cën

Juli: Thuaj mos më kilikos se në Berat e kemi…

Mesazhe të shumta nga familjarë, mbështetës dhe personazhe të njohur kanë marrë ditën e djehshme banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Meritoni është surprizuar nga ish-opinionistja e sezonit të dytë të BBV, Zhaklin Lekatari, e cila ka treguar mbështetjen e saj për banorin.