Celebrities Gossip Showbiz

Me rastin e ditëlindjes, një tjetër surprizë për Sara Karajn!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Sara Karaj feston ditëlindjen dhe një surpizë e bukur ka ardhur për të. Një person nga jashtë shtëpisë ka hedhur nga parashuta trëndafila të kuq për të, teksa ajo qëndronte në oborr së bashku me disa nga banorët e tjerë. Një suprizë shumë e bukur nga dikush jashtë shtëpisë, që Sarës i pëlqeu shumë. E surprizat nuk mbaruan me kaq për të, pasi një tortë ka ardhur në shtëpi për të, ku më pas Sara ka fryrë qirinjtë duke shprehur një dëshirë.

Ditën e sotme Sara Karaj feston ditëlindjen e saj të 28-të. Këtë vit Sara do ta festojë ditëlindjen, ndryshe nga vitet e tjera, jo me familjen dhe të afërmit, por me banorët e shtëpisë “BBV3” në sytë e të gjithë publikut. Për ta uruar bamorët u mblodhën në living duke i kënduar këngën e ditëlindjes.