Celebrities Gossip Showbiz

Megi Pojani na tregon sa seksi duket me fustanin provokues, por ka një arsye shumë ‘qesharake’ përse mbulohet…

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse dhe asnjëherë nuk ngurron të shfaqet ashtu siç dëshiron. Herë tepër provokuese e herë shumë ‘funny’, bukuroshja gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

Tepër aktive në rrjete sociale, Megi sigurohet që të ndajë me ndjekësit e saj thuajse çdo moment të ditës së saj, duke nisur nga kujdesi për veten, rutinën e saj e shpesh dhe momente shumë ‘funny’. Më i fundit është i tillë pasi bukuroshja ka ndarë me ndjekësit një fustan shumë provokues që e nxjerr vërtet seksi, por ajo sërish është mbuluar kur ka dalë jashtë dhe për këtë ka një arsye aq sa ‘funny’ aq edhe të vërtetë…

Duket kështu po shumë ftohtë, ohu më ftohen vezoret

E duket se përpos gjithë këtyre postimeve, prezantuesja ka nevojë dhe për ‘hapësirën e saj personale’ në rrjete sociale andaj ka hapur së fundmi një llogari në Instagram ku ndiqet nga shtatë veta. E në këtë persona janë dy motrat, shoqet e saj dhe gjejeni pak se kush? Endri Çekiçi…

Epo, besojmë se nuk ka më nevojë që Megi ta provojë me fjalë se është në një lidhje me të.