Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Mevlani tregon arsyen se pse erdhi ndarja me Ledjanën…

Edhe pse emisioni “Për’puthen” rinore ka mbaruar, buja e madhe që u bë jo. Një nga çiftet më të komentuara të këtij sezoni, kanë qenë pa diskutim Mevlani dhe Ledjana. Në emision dyshja ka krijuar shumë fansa me historinë e tyre të dashurisë, ku të gjithë menduan se lidhja e tyre do të zgjaste. Megjithatë, kjo gjë nuk ndodhi. Çifti u nda dhe Ledjana tregoi anën e saj të historisë ndërsa Mevlani duket se ende po e vuan ndarjen.

Ky i fundit ka qenë i ftuar në rubrikën “N’fermë” me Ervin Kurtin në emisionin “E diell” në “Top Channel”. Mevlani tërthorazi foli për ndarjen dhe nga intervista duket që e ka marrë të gjithë fajin përsipër duke u shprehur se vajzat nuk kanë asnjë faj, por ai jep shumë dhe merr pak.

I pyetur se pse i është lënduar zemra, Mevlani u përgjigj:

Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin.

Gazetari sërish ka këmbëngulur duke e pyetur se nëse fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ai, Mevlani u përgjigj:

Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim.

Ndërkohë rikujtojmë se, dyshja është parë përsëri në praninë e njëri-tjetrit, por këtë herë për një tjetër arsye.