Showbiz

Monica Bellucci “kapet mat” me ish-bashkëshortin

Edhe pse martesa e tyre kaloi një divorc, Monica Belluci dhe Vincent Cassel ruajnë një marrëdhënie të shkëlqyeshme së bashku.

Aktorja italiane dhe francezi i famshëm, kanë qëndruar në Itali rreth dhjetë ditë me vajzat e tyre Deva 15 vjeçe dhe Leoni 10. Ata janë fotografuar në një restorant të famshëm duke darkuar.

Mësohet se Monica ndodhej në vendlindje në kuadrin e një fushate për shtëpinë e modës “Dolce & Gabbana”, firmë që ka figura të reja të saj atë dhe vajzën Deva. E bija, ashtu sikurse e ëma është përfshirë në rrugën e modës, për të cilën duket se ka shumë të dhëna.