Celebrities Gossip Showbiz

“Mos i jep b*thës, i paburrë…”, Juli dhe Romeo degradojnë debatin në ofendime!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Mbrëmjen e djeshme pas mbarimit të prime-t, banorët kanë qenë shumë të nervozuar e ndër debatet e të bërtiturat nuk kanë munguar edhe gjestet e papërmbajtshme. Një debat i ashpër gjithashtu ndodhi mes Romeos dhe Julit, i cili degradoi me fjalë ofenduese dhe joetike ndaj njëri-tjetrit dhe për të gjithë ata që ndjekin programin.

Romeo: I paburrë

Juli: E tani bën sikur të vjen keq

Romeo: Mos i jep b*thës mos i jep, mos i jep b*thës

Erjola: Boll e përdorët

Erjola, e cila edhe pse tashmë njihet për reagimet e saj, mbrëmjen e djeshme ka shpërthyer me tone shumë të larta zëri ndaj Meritonit dhe është bërë shumë virale në rrjet.