Në bazë të gjuhës së trupit, Fon Ilia analizon lojën dhe mënyrën e sjelljes së banorëve në BBV!
Big Brother Radio • 17:41 09/02/2024
I ftuar në emisionin "Big Brother Radio" ka qenë Ksenofon Ilia, gazetari karizmatik i emisionit “Fiks Fare”. Foni na ka folur më shumë mbi gjuhën e trupit e banorëve të cilët ndodhen brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Elona Duro Fon Ilia Dj Ankloe
Ekskluzive për TAR/Aktorja Cubi Metkaj pjesë e “Portokalli”!
Big Brother Radio 18:50 22/02/2024
Ekskluzive / Vëllai i Ilnisës sqaron raportin me Dritëro Agollin, komenton takimin me Ilnisën!
Big Brother Radio 21:23 21/02/2024
Habit i biri i Gazit, gati të vërë bast live në emision!/Dea Vieri komenton videon virale me Romeon!
Big Brother Radio 20:09 20/02/2024
“Bardhi s’është për BBV!”/ Pamela Shqezi & Labinot Nimani komentojnë fenomenin “Big Brother Mania”!
Big Brother Radio 19:56 19/02/2024
Isli Islami zbulon 5 finalistët e “Big Brother Vip” sipas tij!
Big Brother Radio 19:48 19/02/2024
“Jeta nuk është 100 mijë euro”/Juli Ristani: “Graciano është lojtari më me helm në shtëpi”!
Big Brother Radio 22:41 17/02/2024
Top Albania Radio zbulon banorin që do të eliminohet këtë javë?!
Big Brother Radio 17:28 16/02/2024