Celebrities Gossip Showbiz

Një yll si Sharon Stone, pozon me bikini për të mahnitur fansat në rrjetet sociale!

Sharon Stone ka bërë bujë në rrjetet sociale me postimin e saj të fundit, duke tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj. Aktorja 65-vjeçare amerikane, e njohur për rolet e saj në filmat ikonë si ‘Basic Instinct’, i la pak vend imagjinatës pasi dukej mahnitëse me bikini Dolce & Gabbana me një print leopardi të gjelbër të çelur.

Në postimin e saj në rrjetin social Instagram, aktoja arriti të grumbullonte shpejt mbi 260,000 pëlqime, duke përfshirë një nga Hiba Abouk gjithashtu. Në postim ajo kishte shkruar:

Gati për verën?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

3.7 milionë ndjekësit e saj kanë mbetur të mahnitur nga fotot, të cilat kanë tërhequr komente të shumta.

Rikujtojmë se karriera e aktores së njohur Sharon Stone mori një hov të jashtëzakonshëm pas pjesëmarrjes në filmin “Basic Instinct” në vitin 1992. Por nga ana tjetër, suksesi në këtë film erdhi me kosto për aktoren në jetën e saj personale. Stone u shpreh në episodin e fundit të “Table for Two” me Bruce Bozzi se:

Unë humba kujdestarinë e fëmijës tim. Gjykatësi e pyeti djalin tim të vogël “A e di që nëna jote bën filma seksi?” Njerëzit tani qarkullojnë pa rroba në TV ndërsa unë atëherë humba kujdestarinë e fëmijës.

Në vitin 2008, Stone humbi apelin e saj për të fituar kujdestarinë kryesore të Roanit. Më pas, ajo adoptoi dy fëmijë të tjerë, Laird Vonne, 17 vjeç dhe Quinn Kelly, 16 vjeç, respektivisht në 2005 dhe 2006. Rikujtojmë, se Stone ka tronditur me deklaratën e saj të fundit.

Në një rrëfim të ri ajo ka zbuluar se ka humbur nëntë fëmijë nga abortet që ka pësuar ndër vite. 64-vjeçarja, e cila është nënë e tre djemve të birësuar, këmbëngul se gratë supozohen të mendojnë se humbja e një fëmije është ‘diçka për t’u përballur vetëm dhe fshehurazi, një lloj ndjesie dështimi’. Ylli i “Basic Instinct” shtoi se kushdo që ka pësuar një abort kërkon “dhembshuri, ndjeshmëri dhe shërim”.