Celebrities Gossip Showbiz

Nora Istrefi shijon pushimet në Dubai, por me kë?

Nora Istrefi njihet për pamjen e saj gjithmonë shumë seksi. Jo pak herë na befason me ‘look-un’ e saj si në këngë, ashtu edhe në daljet televizive që për hir të së vërtetës nuk i ka të shumta.

Së fundmi Nora po shijon pushimet në Dubai e këtë na e ka treguar me anë të disa postimeve në Instagram. Ama këngëtarja nuk është vetëm, por e shoqëruar nga vajza e saj Renne me të ciën ka publikuar disa foto.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NORA ISTREFI (@noraistrefi)

Kemi shpresa se Ylli Limani do të publikojë një këngë me Nora Istrefin, kjo pasi së fundmi dyshja janë takuar dhe kanë ndarë me ndjekësit postime me të vërtetë shumë ‘funny’ me njëri- tjetrin. Nuk dihet nëse i ka bashkuar vetëm koncerti apo do të na surprizojnë me një bashkëpunim, megjithatë ne jemi ‘gjithë sy e veshë’ nga Ylli dhe Nora.