Celebrities Gossip Showbiz

“O Meriton cica…”, e shtrirë në shezlong Erjola debaton me banorin!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Meritoni dhe Erjola kanë pasur një debat vetëm pak më parë, ku banori është shprehur se talelt me të tjerët madje dhe me të. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Erjolës, e cila i drejtohet me ofendim duke i thënë se po përdor termat e gabuar.

Meriton: Unë tallem me ju

Erjola: Rrezet e diellit pengojnë që fjalët e tua të depërtojnë te unë

Meriton: Unë prap tallem me të

Erjola: Djalë i dashur o Meriton cica mos thuaj tallje thuaj shaka

Me rastin e kalimit të mbi 100 ditëve brend në shtëpi të banorëve që kanë qenë pjesë prej fillimit të edicionit, produksioni ka realizuar një klip me momentet më gazmore të banorëve gjatë këtyre ditëve.