Olta Sheta në “Big Brother Radio” për këtë edicion: “Jam e bindur që e fiton një vajzë”!
Big Brother Radio • 23:16 24/02/2024
Të ftuar në emisionin e kësaj mbrëmjeje në "Big Brother Radio" me Albana Ruçin kanë qenë të ftuar dy ish-banorë të këtij formati. E ftuara e parë është Olta Sheta, e cila ka qenë pjesë e edicionit të "Big Brother 3" rreth 14 vite më parë, ndërsa i ftuari i dytë ka qenë Gerti Koxha, pjesë e formatit të vitit të kaluar në "Big Brother Vip Albania 2". Albana Ruçi Olta Sheta Gerti Koxha Dj Ankloe
Jetmiri kundër BBV? Tea Dupi: “Eglën e kanë keqkuptuar, por luan deri në kufi”!
Big Brother Radio 20:04 20/04/2024
“Nuk respektoi porosinë e Bardhit…”/ Sara Gjordeni zbulon arsyen e hatërmbetjes me Meritonin!
Big Brother Radio 21:29 19/04/2024
“Heidit i ka rritur pikë lidhja me Romeon…”/ Neada Muçaj komenton “BBV3”: Liami e tradhtoi Eglën!
Big Brother Radio 20:03 18/04/2024
Surprizë për Meritonin/ Shëndrit Lumi: “Ish-partnerja dhe djali i tij janë parë në..”!
Big Brother Radio 17:47 17/04/2024
Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta: “Nuk kam bërë seks në Big Brother”!
Big Brother Radio 18:02 16/04/2024
Ledjona: “Burrin e dua gangster”/ Motra e Erjolës zbulon mbështetësin më të madh të banores!
Big Brother Radio 20:04 15/04/2024
Xhiliola Lamaj: “Liami kërkon vëmendje, Egla është ziliqare në raport me…”!
Big Brother Radio 16:28 15/04/2024