Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Pavarësisht se u shfaq shumë pak në film, Amber Heard ka një falenderim për mbështetësit e saj!

Së fundmi aktorja e njohur, Amber Heard ka falenderuar fansat e “Aquaman” për mbështetjen pavarësisht se ajo shfaqet shumë pak në filmin e ri. Amber Heard ka folur për herë të parë që nga publikimi i “Aquaman” dhe Mbretëria e Humbur.

Vazhdimi i filmit të shumëpritur doli në kinema më 22 dhjetor të vitit të kaluar dhe deri më tani ka fituar 279.5 milionë dollarë në arkë. Jason Momoa risolli rolin e tij të Aquaman, ndërsa Patrick Wilson iu bashkua kastit si Orm – vëllai i larguar i Aquaman.

Heard gjithashtu ripërsëriti rolin e saj të Mera-s, por shfaqet vetëm 20 minuta në ekran në filmin rreth dy orë. Ajo është parë më së shumti në pjesën e parë dhe të fundit të filmit dhe ka vetëm gjithsej 11 pjesë të shkurtra të të folurit. Pavarësisht rolit të saj jashtëzakonisht, Heard në rrjetet e saj sociale për herë të parë ka falënderuar fansat për mbështetjen e tyre.

Duke ndarë një selfie në set teksa mbante paruken e saj të kuqe të ndezur të Mera-s, 37-vjeçarja shkroi:

Pas gjithë kësaj kohe, Aquaman 2 bëri bujë (më falni, është shumë e lehtë). Faleminderit të gjithë fansave të mi për mbështetjen dhe dashurinë e madhe në kthimin e Mera’s AQ. Faleminderit shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amber Heard (@amberheard)

Ajo e ndau postimin të enjten më 4 janar dhe që atëherë i ka fikur komentet. Mungesa gjatë filmit rreth 120 minuta e Heard në filmin e ri vjen pasi ajo pretendoi se ata që qëndronin pas Aquaman 2 nuk e donin atë në të. Ajo i bëri këto akuza gjatë padisë së saj kundër Johnny Depp. Heard tha në atë kohë:

Më dhanë një skenar. Dhe më pas u dhanë versione të reja të skenarit që kishin hequr skena që kishin veprime në të, që përshkruanin personazhin tim dhe një personazh tjetër, pa dhënë ‘spoiler’, dy personazhe që luftonin me një tjetër. Ata në thelb hoqën një grup nga roli im. 

Pas divorcit të saj nga ish-Depp, Heard është zhvendosur në Spanjë me vajzën e saj të vogël. Si dhe “Aquaman 2”, filmi i Heard “In The Fire” u publikua në tetor. Filmi është xhiruar në vitin 2022 dhe aktorja nuk ka qenë e lidhur me asnjë projekt që atëherë.